kalendarz imprez

aktualności

Ruszył konkurs "Legendy 7 Cudów Mazur"

 

Stwórz niepowtarzalny kolaż obrazujący znaną ci legendę mazurską, zbierz paczkę znajomych i popłyń w cudowny rejs na pokładzie jachtu flagowego kampanii Delphia 33mc!

Zadanie konkursowe:

W formie kolażu składającego się z 6-8 klatek zaprezentuj swoją własną wersję legendy mazurskiej. Legenda dotyczyć może dowolnej historii związanej z miastami: Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane-Nida, Ryn, Węgorzewo. Możesz oprzeć się zarówno na legendach, które dotyczą czasów zamierzchłych, jak i całkowicie współczesnych.

Swoją pracę możesz zgłosić w jednej z dwóch kategorii. Stwórz:

A) Kolaż zdjęciowy (6-8 klatek składających się z własnoręcznie wykonanych fotografii,

    ewentualnie zaopatrzonych w krótkie opisy)

B) Kolaż graficzny (6-8 klatek składających się z własnoręcznie wykonanych rysunków,

     komiksów lub grafik komputerowych).

Nagrody:

Możliwość zabrania dwójki znajomych na tygodniowy rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich.  Rejs poprowadzi profesjonalny sternik, a załogi odwiedzą miasta partnerskie kampanii 7 Cudów Mazur. Rejs odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia 2014 roku. (4 nagrody – po dwie w każdej kategorii konkursu). Zwycięzcy popłyną na pokładzie najnowszego jachtu Delphia 33mc.

 

       

Nagrodą dodatkową jest voucher, upoważniający zwycięzcę do spędzenia dwóch noclegów w pensjonacie w Mikołajkach wraz z osobą towarzyszącą. (2 nagrody – po jednej w każdej kategorii konkursu)

Zgłoszenie:

Pracę prześlij na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do dnia 30.06.2014. Wysłanie pracy jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem konkursu dostępnym  TUTAJ