kalendarz imprez

aktualności

7 Cudów Mazur na Wiatr i Woda

 

Już w najbliższy weekend projekt 7 Cudów Mazur zagości na ogólnopolskich targach Wiatr i Woda w Warszawie. 

Wybieracie się na targi żeglarskie Wiatr i Woda? Jachting i spędzanie czasu w otoczeniu H2O to wasz żywioł? A może po prostu kochacie polskie jeziora i to właśnie tam ładujecie energię na cały sezon jesienno-zimowy?

Koniecznie zajrzyjcie do fotobudki „7-dmiu Cudów Mazur” w przestrzeni Business Club! Będziecie tu mogli sfotografować się wraz ze znajomymi w stylistyce żeglarsko-pirackiej. Gdy już przyprawicie sobie marynarskiego wąsa, na waszym ramieniu zasiądzie papuga, a w ręku pojawi się krzepko uchwycone koło sterowe, okrzyk „Arrrrgh!!!” sam wydobędzie się z waszych gardeł. Dzięki technologii fotobudki wasze zdjęcia odbierzecie od razu po ich zrobieniu. Jednocześnie będziecie mogli udostępnić je swoim znajomym za pomocą portalu Facebook.

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia stoiska "Mazury - Kurs na Giżycko", które jest tradycyjnie obecne na targach Wiatr i Woda. W tym roku targi odbywają się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Do wspólnej zabawy zaprasza was siedem największych miast na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Pisz, Ruciane-Nida, Ryn oraz Węgorzewo z dumą przedstawiają kampanię promującą walory turystyczno-sportowe swojego regionu. Poznaj 7 Cudów Mazur!

Więcej informacji: http://www.wiatriwoda.pl/