kalendarz imprez

aktualności

OD 14 PAŹDZIERNIKA ANKIETUJEMY MIESZKAŃCÓW 12 GMIN Krainy Wielkich Jezior Mazurskich

 

W badaniu mieszkańcy określą zasięg i skalę problemów w naszym regionie, powiedzą też co jest naszą mocną stroną. Ankieta realizowana jest w ramach wspólnego projektu, dzięki któremu powstaną m.in. dokumenty umożliwiające ubieganie się o środki unijne w latach 2014-2020.

 

ANKIETA SPOŁECZNO-GOSPODARCZA W RAMACH WSPÓLNEGO PROJEKTU 12 MAZURSKICH GMIN 

 

Telefoniczne badania ankietowe dotyczące kwestii społeczno-gospodarczych, przeprowadzane będą w dniach 14-30 października 2013 r. na terenie Giżycka oraz okolicznych gmin: Gmina Giżycko (gmina wiejska), Gmina Mrągowo (gmina wiejska), Gmina Miasto Mrągowo (gmina miejska), Gmina Pisz (gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Ruciane – Nida (gmina miejsko – wiejska), Gmina Mikołajki (gmina miejsko – wiejska), Gmina Ryn (gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Węgorzewo (gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Orzysz (gmina miejsko – wiejska), Gmina Miłki (gmina wiejska), Gmina Pozezdrze (gmina wiejska).

Celem badania jest określenie m.in. zasięgu i skali problemów występujących na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. 

Ankieterzy z firmy EU-Consult, którzy realizują badanie, pytać będą mieszkańców jak oceniają poszczególne aspekty życia, w szczególności kwestie związane z komunikacją publiczną, dostępnością do usług publicznych, takich jak służba zdrowia, edukacja czy też kwestie związane z zatrudnieniem.

Badanie ilościowe zostanie zrealizowane na reprezentatywnej próbie dorosłych mieszkańców z wykorzystaniem techniki wywiadu telefonicznego. Chcielibyśmy aby mieszkańcy wypowiedzieli się na temat problemów życia codziennego. Interesują nas w szczególności, co jest barierą w funkcjonowaniu regionu jako spójnego „organizmu”, jakie problemy powinny zostać uznane za priorytetowe do rozwiązania. Liczymy również na to, że mieszkańcy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i powiedzą, co jest mocną stroną naszego regionu.

Firma EU – Consult Sp. z o.o. działa zgodnie z procedurami ochrony danych osobowych, tajemnicy statystycznej, a także zgodnie z międzynarodowym kodeksem firm badawczych ESOMAR dotyczącym standardów etycznych w badaniach społecznych. Wszelkie informacje, których udzielą Państwo pracownikom EU-Consult Sp. z o.o. są chronione przez prawo oraz restrykcyjne procedury badawcze. Państwa udział w badaniu jest niezbędny w celu uzyskania jak najbardziej obiektywnych i rzetelnych danych.

Do wszystkich osób, które zostaną poproszone do udziału w badaniu, apelujemy o wyrozumiałość, wyrażenie chęci udziału w badaniu, a przede wszystkim o szczere wypowiedzi.

Kierownik projektu
Magdalena Fuk

Kontakt do kierownika projektu:
Urząd Miejski w Giżycku/ Wydział Techniczno-Inwestycyjny
al. 1 Maja 14
11-500 Giżycko
tel. 87 7324 120

Ankieta realizowana jest na potrzeby projektu
„Planowanie miejskiego obszaru funkcjonalnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich”
 

SZCZEGÓŁY PROJEKTU...

Projekt "Planowanie miejskiego obszaru funkcjonalnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013
Wnioskodawca: Gmina Miejska Giżycko
Nr wniosku: 35/MOF/1/2013

 

Małgorzata Kulas-Szyrmer
Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Giżycku
www.gizycko.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.