kalendarz imprez

aktualności

Miasteczko Mrongoville kusi nowymi atrakcjami!

uż od 6 lipca rusza nowy sezon w Mrongoville, oprócz sprawdzonych pokazów artystycznych z udziałem profesjonalnych kowbojów, Miasteczko oferuje pokazy iluzji, fire show oraz nowe atrakcje multimedialne!Dla fanów mocnych wrażeń przygotowano Cinema 5d, innowacyjny produkt na miarę XXI wieku, pozwalający odbierać film wszystkimi zmysłami. Przestrzenna muzyka, trójwymiarowy obraz, fotele poruszające się w rytm scenariusza filmu, powiew wiatru, czy padający deszcz sprawiają, że wszyscy poszukiwacze wrażeń znajdują coś dla siebie. W Cinema 5d wyświetlany będzie film pt. „Asylum” - wirtualna podróż przez mroczny dom obłąkanych. Dzięki systemowi pierwszoosobowej narracji widzowie przechodzą przez szpitalne korytarze, sale wypełnione horrorem i przerażającymi niespodziankami czyhającymi na każdym kroku. Mroczna atmosfera filmu zapewni wysoki poziom adrenaliny. Atrakcja dla osób o niezwykle mocnych nerwach i wysokiej odporności na strach.

Desperados - doskonała, interaktywna zabawa dla całej rodziny. Atrakcja oparta jest na rywalizacji między graczami. Każdy odgrywa rolę szeryfa, którego zadaniem jest zaprowadzenie porządku w mieście i aktywny udział w pościgu za przestępcą. Połączenie interaktywności urządzenia z jego stylistyką przeniesie Cię w świat realnego westernu.

Fire show to widowisko plenerowe oparte na magii ognia. Fire show nic innego, jak połączenie żywiołu ognia, tańca, żonglerki i teatru, co czyni z nich fuzje wizualnych i niezapomnianych doznań. To efektowne teatralne widowisko można zobaczyć w Mrongoville porą wieczorową w wybrane dni.

W biurze Szeryfa będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, gdzie została otwarta strzelnica odpustowa z super nagrodami.

Na terenie Miasteczka znajduje się stylowy Saloon, gdzie można spróbować kuchni rodem z Dzikiego Zachodu, a w Mexico Barze delektować się jedzeniem na wagę.

W Mrongoville gwarantowana jest świetna zabawa, wyśmienita kuchnia i dużo humoru!

Godziny otwarcia:
Pon. -€“ Pt. 11:00 -€“ 21:00
Sb -€“ Nd. 11:00 -€“ 22:00

Cennik:
Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.
Cena biletu: 30 PLN / os.
Bilet grupowy: 25 PLN / os. (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja i minimalna ilość 15 osób)

W cenię biletu wliczone są atrakcje:
- pokazy kowbojskie
- pokazy iluzji
- pokazy tańca country
- Cinema 5d
- Desperados (planowane otwarcie tydzień później)
- Byk mechaniczny
- Strzelanie z łuku
- Plac zabaw
- program edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Pokazy odbywają się o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00.

Po godzinie 19:00 wstęp do Miasteczka wolny, a atrakcje dodatkowo płatne:

Cinema 5d -€“ 10 PLN
Desperados -€“ 10 PLN
Byk mechaniczny -€“ 10 PLN
Strzelanie z łuku -€“ 10 PLN
Plac zabaw -€“ 10 PLN
Strzelnica odpustowa -€“ 10 PLN

Parking:
Samochód osobowy 5 PLN / dzień
Autokar 20 PLN / dzień

MIASTECZKO "MRONGOVILLE"
ul. Młynowa 50
11-700 Mrągowo
Biuro Obsługi Klienta 89 74 33 350