kalendarz imprez

aktualności

Andrzej PIASECZNY wystąpi podczas DNI MRĄGOWA

Zapraszamy na koncert Andrzeja Piasecznego w nowym amfiteatrze nad jeziorem Czos!!! 6 lipca (sobota) godz. 20.00.

Koncert będzie głównym punktem programu tegorocznych Dni Mragowa. Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”.Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku.23.01. 2012 miała swoją premierę płyta Andrzeja „To co dobre”, która jest już platynowa.13.11.2012 ukazała się wspólna wyjątkowa płyta Andrzeja Piasecznego oraz Seweryna Krajewskiego „Świąteczne piosenki” – w dniu premiery była już platynowa. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”.


Występ artysty poprzedzi koncert pełen światowych hitów w mocnych aranżacjach w wykonaniu grupy M'N'F. Mateusz Krautwurst (muzyk i wokalista znany z muzycznych show telewizyjnych: "Szansa na sukces", Sopot Top Trendy Festiwal 2009, Fabryka Gwiazd, The Voice of Poland, współpracował z wieloma wybitnymi artystami - zarówno poza granicami naszego kraju, jak i na polskiej scenie muzycznej) wystąpi z dwoma czarnoskórymi wokalistami. Są nimi Nick Sinckler (świetny wokalista z Nowego Jorku) oraz Frenchy (genialny raper rodem z Kongo).

Bilety: 35 zł (I miejsca), 25 zł (II miejsca), 15 zł (III miejsca)

PROMOCJA
dla grup zorganizowanych (powyżej 40 osób) - 25 % rabatu.


Bilety dostępne w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie; poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt ksero, tel. 89 7433466, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przez system eBilet.


Dnia 6.07.2013 w godz. 14.00 -21.00 sprzedaż biletów będzie odbywać się w kasie Amfiteatru ul. Jaszczurcza Góra