kalendarz imprez

aktualności

Szacowanie kosztu wykonania usługi polegającej na pełnieniu funkcji inżyniera kontraktu

 

SZACOWANIE KOSZTU WYKONANIA USŁUGI POLEGAJĄCEJ NA PEŁNIENIU FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zaprasza do złożenia szacunku kosztu realizacji usługi, której przedmiotem jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji pn. "Budowa Mazurskiej Pętli Rowerowej" Etap I, II, III i IV. 

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Szacunkową wycenę proszę przesłać do dnia 10.04.br do godz. 15:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zgodnie z załącznikiem nr 2.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Jarosław Pesta, Koordynator projektu, tel. 507-197-047, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedmiotowe zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 i 71 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych, tym samym złożenie szacunkowej wyceny usługi nie powoduje zobowiązań względem żadnej ze stron.

Agnieszka Kombel-Gawlik – Dyrektor Biura Zarządu Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020

______________________________

podpis Zamawiającego lub osoby upoważnionej

Załączniki:

1. Opis/zakres usługi

2. Formularz szacowania wartości zamówienia