kalendarz imprez

aktualności

Volvo Triathlon Series - już 30 czerwca w Mrągowie!

Już 30.06 zapraszamy do Mrągowa na sportowe powitanie lata Volvo Triathlon Series. Zawodnicy rywalizujący w triathlonie będą rywalizować kolejno w: pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Areną będzie jezioro Czos oraz trasy wyznaczone wokół niego.

Triathlon to dyscyplina, która w naszym kraju bardzo szybko zyskuje na popularności. W zawodach Volvo Triathlon Series zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: 1/2 Ironman, 1/4 Ironman, oraz nowość, dystans 5/25/5. Na dystansie 1/2 Ironman uczestnicy pokonają 1,9km płynąc, 90km na rowerze i przebiegną półmaraton. Dystans 1/4 to 950m w wodzie, 45km na rowerze oraz 10,5km biegu. Dystans 5/25/5 to specjalna propozycja dla osób, które chcą wystartować w triathlonie, a obawiają się długich dystansów. Zapraszamy by na początku przygody z tą dyscypliną pokonać: 0,5km w wodzie, 25km na rowerze i 5km biegu.

Oczywiście za taki wysiłek jaki trzeba włożyć w ukończenie triathlonu, należą się odpowiednie nagrody. W puli nagród znajdują sie m.in. urządzenia Garmin, komponenty DT SWISS, produkty Specialized, Compressport, Camelbak, vouchery na badania w firmie Diagnostix, pakiety treningowe w BikeAcademy.pl. Dodatkowo biorąc udział w zawodach VOLVO Triathlon 2013 możesz stać się właścicielem wysokiej klasy samochodu – nowego Volvo V40. Wystarczy wystartować w wybranej edycji (Mrągowo, Mikołajki, Chodzież) serii VOLVO Triathlon 2013, aby uczestniczyć w konkursie z NAGRODĄ GŁÓWNĄ!Każdy udział w imprezie serii to dodatkowa szansa na wygraną - każdy uczestnik może zostać  ZWYCIĘZCĄ!

Szczegóły http://triathlonpl.com/racebook/index.html