kalendarz imprez

atrakcje

aktualności

Klasyfikacja generalna Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur

Przedstawiamy generalną klasyfikację Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur. Regaty są częścią projektu promocyjnego realizowanego przez siedem samorządów.

 

L.p.

Sternik

Eliminacja

Suma

Nazwisko

Imię

Mikołajki

Pisz

Giżycko

Ruciane-Nida

Węgorzewo

Ryn

 

1

Perczyński

Adam

DNS

3

7

1

DNS

4

65

2

Jakowicki

Jan

DNS

2

DNS

DNS

2

2

81

3

Daszkiewicz

Jacek

DNS

1

DNS

6

1

DNS

83

4

Tomorowicz

Jacek

DNS

8

19

DNS

DNS

8

110

5

Żarnowski

Marek

DNS

DNS

DNS

11

DNS

3

114

6

Janiak

Daniel

DNS

DNS

12

4

DNS

DNS

116

7

Paluszkiewicz

Jacek

DNS

DNS

6

10

DNS

DNS

116

8

Koryciński

Henryk

DNS

DNS

13

DNS

5

DNS

118

9

Małecki

Piotr

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

1

126

10

Małecki

Krzysztof

1

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

126

11

Plitko

Wiktor

DNS

DNS

1

DNS

DNS

DNS

126

12

Dziewięcki

Łukasz

DNS

DNS

2

DNS

DNS

DNS

127

13

Lewandowski

Piotr

DNS

DNS

DNS

2

DNS

DNS

127

14

Mickiewicz

Mikołaj

2

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

127

15

Kozakiewicz

Tadeusz

DNS

DNS

3

DNS

DNS

DNS

128

16

Majak

Maciej

3

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

128

17

Sobusiak

Mariusz

DNS

DNS

DNS

DNS

3

DNS

128

18

Żarnowski

Maciej

DNS

DNS

DNS

3

DNS

DNS

128

19

Wróbel

Antoni

DNS

DNS

23

DNS

DNS

6

129

20

Bagiński

Tomasz

DNS

4

DNS

DNS

DNS

DNS

129

21

Ejsmont

Paweł

DNS

DNS

4

DNS

DNS

DNS

129

22

Micewicz

Tomasz

DNS

DNS

DNS

DNS

4

DNS

129

23

Ratyński

Marcin

4

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

129

24

Winiarz

Piotr

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

5

130

25

Chodkowski

Wojciech

DNS

DNS

DNS

5

DNS

DNS

130

26

Gałgowski

Krzysztof

DNS

5

DNS

DNS

DNS

DNS

130

27

Krasnodębski

Janusz

5

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

130

28

Zmysłowski

Wiesław

DNS

DNS

5

DNS

DNS

DNS

130

29

Bączek

Kamil

DNS

6

DNS

DNS

DNS

DNS

131

30

Pirjanowicz

Mariusz

6

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

131

31

Wolański

Jerzy

DNS

DNS

DNS

DNS

6

DNS

131

32

Sotnik

Bartłomiej

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

7

132

33

Chlewicki

Hubert

DNS

7

DNS

DNS

DNS

DNS

132

34

Matla

Michał

DNS

DNS

DNS

7

DNS

DNS

132

35

Wincławski

Robert

DNS

DNS

DNS

DNS

7

DNS

132

36

Bańskowski

Bogdan

DNS

DNS

8

DNS

DNS

DNS

133

37

Kruk

Bartłomiej

DNS

DNS

DNS

DNS

8

DNS

133

38

Stawryło

Andrzej

DNS

DNS

DNS

8

DNS

DNS

133

39

Musashi

Piotr

DNS

DNS

DNS

DNS

DNS

9

134

40

Bałdyga

Emil

DNS

9

DNS

DNS

DNS

DNS

134

41

Bussold

Krzysztof

DNS

DNS

DNS

DNS

9

DNS

134

42

Hofman

Karol

DNS

DNS

DNS

9

DNS

DNS

134

43

Igniaciuk 

Szymon

DNS

DNS

9

DNS

DNS

DNS

134

44

Kułdo

Roman

DNS

DNS

10

DNS

DNS

DNS

135

45

Kacperski

Czesław

DNS

DNS

11

DNS

DNS

DNS

136

46

Kosobucki

Tomasz

DNS

DNS

DNS

12

DNS

DNS

137

47

Księżniak

Jakub

DNS

DNS

DNS

13

DNS

DNS

138

48

Góralczyk

Karol

DNS

DNS

DNS

14

DNS

DNS

139

49

Michałek

Karol

DNS

DNS

14

DNS

DNS

DNS

139

50

Dziekański

Bogdan

DNS

DNS

15

DNS

DNS

DNS

140

51

Owczarczyk

Dawid

DNS

DNS

DNS

15

DNS

DNS

140

52

Dziekańska

Barbara

DNS

DNS

16

DNS

DNS

DNS

141

53

Ordyłowski

Jerzy

DNS

DNS

DNS

16

DNS

DNS

141

54

Bębas

Tadeusz

DNS

DNS

DNS

17

DNS

DNS

142

55

Strupiński

Ignacy

DNS

DNS

17

DNS

DNS

DNS

142

56

Niezbecki

Grzegorz

DNS

DNS

18

DNS

DNS

DNS

143

57

Oleksiuk

Michalina

DNS

DNS

DNS

18

DNS

DNS

143

58

Kowalewski

Radosław

DNS

DNS

DNS

19

DNS

DNS

144

59

Cichocki

Robert

DNS

DNS

20

DNS

DNS

DNS

145

60

Krzynówek

Janusz

DNS

DNS

DNS

20

DNS

DNS

145

61

Rogalski

Mariusz

DNS

DNS

21

DNS

DNS

DNS

146

62

Podgórski

Marcin

DNS

DNS

22

DNS

DNS

DNS

147

63

Środa

Aleksandra

DNS

DNS

24

DNS

DNS

DNS

149

Dopuszczeni do finału:     

           
1 Małecki Krzysztof zwycięzca z Mikołajek
2 Daszkiewicz Jacek zwycięzca z Pisza i Węgorzewa
3 Plitko Wiktor zwycięzca z Giżycka
4 Perczyński Adam zwycięzca  z Rucianego-Nidy
5 Małecki Piotr zwycięzca z Rynu
6 Jakowicki Jan pierwszy z klasyfikacji generalnej, który nie wygrał regat    
7 Tomorowicz Jacek drugi z klasyfikacji generalnej, który nie wygrał regat    
8 Emil Bałdyga – reprezentant organizatora.                 
                               
Sternicy następni w kolejności ( rezerwowi):

              
1 Żarnowski Marek            
2 Janiak Daniel